Hakkımızda

YAKAR TEKSTİL

Tasarımı seviyoruz ve böyle geliştik.

40 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimi ile bugün Türkiye’nin en büyük döşemelik ve dekoratif kumaş üreticisi ve ihracatçılarından biri olan YAKAR TEKSTİL, Üretimde en yüksek kalite felsefesini benimseyerek, dünyanın tüm ülkelerindeki müşterilerine ürünlerini ulaştırmak ve kaliteli hizmet verebilmek için her türlü alt, üst yapı, organizasyon, ar-ge ve kalite çalışmalarını sürdürmektedir. 40.000 m2 üretim ve depolama alanı ile 5.000 m2 yönetim binasına sahip olan YAKAR TEKSTİL, desen ve tasarım çalışmalarını da bünyesinde gerçekleştirmektedir.

HAKKIMIZDA
Misyon & Vizyon
 • Vizyonumuz, orta ve üst segment kitle pazarlarına uygun fiyatlarla en iyi tasarım ve ürünleri getirmektir.
 • Kapsamlı dikey entegrasyona sahip bir üretici olarak,en iyi üretim fırsatları olan üst segmentleri hedeflemek için inovasyon yeteneklerimizi ve operasyonel gücümüzü kullanıyoruz.
 • Önde gelen yenilikleri güncel tasarımlar ile birleştirip müşterimize sunuyoruz.

Güvenirlilik
 • Başarının ilk anahtarı güvenilir olmaktır.
 • Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki tüm müşterilerimiz için en güvenilir üretici olmayı hedefliyoruz.
 • Üretim gücümüzü,orta ve üst segmentteki ürünler için kaliteli hizmet sunup başarılı bir üretici olarak yolumuza devam ediyoruz.

Süreklilik
 • Yaratıcılık ve yenilik, herhangi bir yeni ürün lansmanında, pazar talepleri tarafından yönlendirilen renkler ve tasarımlarla kilit noktalardır.
 • Yakar Tekstil’in her bir bölümünde yer alan ürün geliştirme ekipleri, şirketin pazarın bir adım önünde kalmasını sağlamak için uluslararası trendleri yakından takip ediyor.
 • Yakar Tekstil, yalın üretim “operasyonel mükemmellik” ilkesi ile üretimini sürekli olarak geliştirmeye çalışmaktadır.
 • Tüm fabrikalarda Toplam Kalite Yönetim Sistemi, üretilen ürünlerin en yüksek kalitede olmasını ve standartlara uygun olmasını sağlar
 • We always get the best people in the field to work on specific areas.

Satış Ağımız

YÖNETİM

YAKAR TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak; – Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda; üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun olması ve her bir prosesin risk ve fırsat analizlerini yaparak risk seviyesini kabul edilebilir seviyeye indirmeyi ve sistemin sürekli geliştirilmesini sağlamayı, – Teknolojik gelişmeleri kullanmayı, Gizlilik – Bütünlük – Erişilebilirlik kapsamında bilgi varlıkları için riskleri analiz etmeyi, Yüksek seviyedeki riskleri düşürmek için gerekli kaynakları tahsis etmeyi, – Müşteri İsteklerini kalite – güvenirlik – maliyet – zaman yönünden en iyi seviyede karşılayarak sürekli müşteri memnuniyetinin sağlanmasını, – Tüm personel için eğitim faaliyetlerini yaygınlaştırarak ve sürekli gelişimlerini destekleyerek çalışanlarımızın verimli olmalarının sağlanmasını, – Kaynaklarımızın etkin bir şekilde, planlı ve sistematik olarak yönetilmesi ve sürekli geliştirilmesinin sağlanmasını, – Hataların en aza indirgenerek, kalitemizin etkinliğinin arttırılması, sistemli ve sürekli gelişmeye yönelik çalışarak firmamızın rekabet gücünün arttırılmasını,

Taahhüt Ederiz.

Yahya YAKAR Genel Müdür